právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

 

Zahrádkář na Tržnici Zahrady Čech 2014


Časopis Zahrádkář se tradičně účastní zahradnického veletrhu Tržnice Zahrady Čech v Litoměřicích. Pavilon G bude i letos patřit od 9. do 14.dubna zahrádkářům. Naleznete zde především inspirace pro nastávající Velikonoce, tedy kraslice, různé druhy pečiva, ale i výrobky upletené z proutí, pedigu, stočených papírových ruliček a jiných běžných i méně obvyklých materiálů. Pavilon doplníme svěží zelení, která ke svátkům jara patří. Vše bude aranžovat Petr Herynek se svými spolupracovníky. Časopis Zahrádkář v rámci této výstavy vyhlašuje soutěže, a zaslané soutěžní exponáty vystavuje v pavilonu.

Kategorie letošní soutěže časopisu Zahrádkář - Tržnice Zahrady Čech:

nazev
  • Nejhezčí kraslice
  • Nejlepší a nejhezčí velikonoční pečivo, perníčky nebo cukroví (přiložte také recept)
  • Nejhezčí výrobek z proutí, pedigu a dalších materiálů:

Z vašich výrobků připravíme krásné velikonoční aranžmá. Řadu z vás potěšíme hodnotnými cenami, které budou předávány poslední den výstavy, příp. zaslány na adresu. Svoje výrobky zasílejte nebo doprav­te na adresu redakce časopisu:
Zahrádkář
Rokycanova 15, 130 00 Praha 3
nebo přímo na výstaviště Zahrady Čech:
Zahrada Čech s.r.o.
Na Vinici 13, 412 01 Litoměřice
(v termínu 10. 3. až 4. 4. 2014. Zásilku označte slovem ZAHRÁDKÁŘ).

Budete-li chtít exponáty vrátit, vyzvedněte si je poslední den výstavy od 16 hodin přímo v pavilonu G. Nevyzvednuté použijeme při tvorbě dalších výstav.

Uvítáme i zájemce o předvádění zdobení kraslic, pletení z proutí nebo pedigu. Prosím přihlaste se na adrese časopisu.

nazev

Ceny do této soutěže věnovala firma FISKARS, dodavatel výrobků pro domácnost, zahradu a outdoor. Výherci získají buď nůžky zahradní převodové dvoučepelové P94 (pro stříhání čerstvých větví, s rotačním pohybem držadla a ze speciální čepelí CrMoV oceli potažené vrstvou PTFE), nebo sadu kuchyňských nožů. Sada je tvořena z nožů FunctionalForm, které byly vyvinuty s důrazem na ergonomii, funkcionalitu a bezpečnost a splňují všechny požadavky na každodenní používání. Sada obsahuje Nůž okrajovací 7 cm, Nůž kuchyňský 20 cm a Nůž na chléb a pečivo 23 cm.

Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny