právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

 

Jeden akumulátor pro celou zahradu!

 

Budete-li chtít používat zahradní a dílenskou techniku s využitím čistější elektrické energie, nebo potřebujete pracovat bez benzínových spalin v interiéru, mimo dosah elektrické sítě, nebo jen nechcete rušit souseda, nabízíme vám flexibilní akumulátorové řešení. HECHT ACCU PROGRAM 5040

Jednou z mnoha dalších výhod akumulátorových programů, kromě absence kanystru s benzínem a dříve, nebo později přeseknutého elektrického kabelu je fakt, že jeden typ akumulátoru můžete využít pro desítku různých akumulátorových strojů používaných po celý rok na vaší zahradě.

Mezi výkonné produkty poháněné jediným typem akumulátoru s dostatečnou kapacitou patří např. sekačka s pojezdem HECHT 5046, sekačka bez pojezdu HECHT 5038, sněhová fréza HECHT 9040, řetězová pila HECHT 9940, vyžínač HECHT 1040, provzdušňovač trávníků HECHT 1384, křovinořez HECHT 1440, kultivátor pro HECHT 1441, vyvětvovací pila a další..

Všechny produkty v tištěném ka­talogu, nebo na e-shopu oz­načené ikonou ACCU program 5040 jsou plně kompatibilní s aku­mulátory 005040B, 005024B. Tyto dva akumulátor se liší pouze kapacitou (40V 4Ah, nebo 40V 2,5 Ah). Akumulátory a nabíječky jsou součástí některých sekaček v rámci Accu programu 5040, nebo je lze zakoupit samostatně.

Pro tento accu program mluví především fakt, že akumulátor můžete plně využívat po celou dobu jeho životnosti. Neutrácíte tak zbytečně peníze za různá zařízení s různými akumulátory, které pak po většinu své životnosti leží nevyužité.

Proto můžete s volností pohybu a bez hluku řezat dříví, prořezávat větve, stříhat živé ploty, foukat listí, sekat trávu, provzdušňovat trávník.

 

 

 

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o. je přední dodavatel zahradní techniky s více než 20ti letou tradicí a sítí 22 kamenných prodejen HECHT - specialista na zahradu

Cílem společnosti je dodávat na trh originální a  kvalitní produkty za nejlepší možné ceny ve všech kategoriích zahradní a dílenské techniky.

Všechny produkty, které jsou k okamžitému odběru na prodejnách dodává společnost HECHT MOTORS s.r.o. do více jak 30 zemí po celém světě. Kromě České republiky vyváží výrobky do států, jako například Německo, Maďarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Anglie, Irsko, Ukrajina, Nizozemsko, Belgie nebo také Alžírsko, Egypt a mnoho dalších. Na Slovensku (hecht.sk) v Maďarsku  (hecht.hu) a v Polsku (hechtpolska.pl) funguje firma prostřednictvím dceřiných společností.

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o. se v rámci aktivit společenské odpovědnosti firem přihlásila k projektu GoGreen, podporujícímu environmentální rovinu výroby a distribuce zahradní techniky a dílenského vybavení. Šetrné chování k přírodě má kladný dopad nejen na fungování firmy, ale také na přilákání a motivaci kvalitních zaměstnanců, kteří preferují práci pro zodpovědnou firmu, kultivaci firemního prostředí zlepšování etických principů. 

 

Pokračovat na předchozí článek - zastřihněte si zahradu
Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny