právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

 

 

Novinky od společnosti HECHT,
aneb užijte si pohodlí bez hluku a kouře

Víte, co mají společného elektrokolo, se kterým vyjedete pohodlně na nákup nebo na výlet do přírody, aku skútr, s nímž můžete jezdit bez hluku a spalin do práce a za zábavou, aku sekačka, se kterou posekáte trávník tiše bez vyrušování sousedů, a robotická sekačka, která pravidelně a tiše poseká trávu jednoduše za vás? Společným jmenovatelem těchto chytrých společníků je inteligentní, pohodlný a tichý pohon bez kouře - tedy na akumulátor.

 

 

 

Užitečný domácí mazlíček - robotická sekačka

Chcete mít před domem perfektní trávník? Jak víte, znamená to velmi pravidelné sečení. Ale jsou tu i další, moderní možnosti. Robotická sekačka vám ušetří i několik hodin drahocenného času týdně - seče trávu sama. A tak často, jak chcete. Bude se vám starat o trávník prakticky denně, a ten neutrpí šoky z nárazového sečení a bude vám lépe prospívat.

V prodejnách HECHT specialista na zahradu se tyto sekačky objeví během příštího měsíce.

 

 

 

Aku skútr? Nejen krásný doplněk

Brášky motorek, tedy skútry, známe asi všichni. Běžné skútry mají spalovací motor. Existují však i aku skútry, které jsou osazeny elektromotorem a mají pohon na akumu­látor. Akumulátorové skútry připravuje do prodeje na našem trhu česká značka Hecht. Pokud vás myšlenka aku skútrů zaujala, vězte, že novinky od firmy HECHT budou v nabídce již toto léto v červenci. Nechte se mile překvapit.

 

 

 

 

Když elektrokolo, tak stylové

Elektrokola asi všichni dobře znáte, ale máme pro vás takovou malou designovou novin­ku. Česká firma Hecht vyrábí stylová elektrokola a v této sezoně nově přichází také s dámskými speciály. Velkou zajímavostí je to, že některá z elektrokol Hecht mají své srdce (tedy akumulátor) elegantně skryt v rámu kola. Stejně tak je ukrytý i elektromo­tor, a to v náboji zadního kola. Napohled tedy ani nepoznáte, že jde o e-kolo, a tento design je i velmi praktický - akumulátor vám při jízdě zkrátka nikde nepřekáží. Pro jízdu na elektrokole nepotřebujete řidičský průkaz.

 

Sledujte novinky a dostupnost ostatních produktů na www.hecht.cz


Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny