právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

V zájmu snížení možnosti šíření COVID-19 preferujeme objednání, reklamace nebo zrušení předplatného časopisu telefonicky nebo e-mailem. Návštěvy prosím omezte na nezbytné případy. Děkujem za pochopení.

 

PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ZAHRÁDKÁŘ

Předplatné časopisu je cenově výhod­nější oproti běžnému stánkovému prodeji a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu i stolní týdenní kalendář.

 

PŘEDPLATIT ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ

 

V rámci ČR si můžete předplatné sjednat přímo s vydavatelem - v redakci časopisu.

Na Slovensku lze předplatné časopisu Zahrádkář sjednat u společností: Magnet Press Slovakia s.r.o. nebo Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s.

Předplatné je od roku 2011 včetně dárků pro všechny předplatitele v ČR i na Slovensku

 

Cena předplatného

Cenu za předplatné jsme do roku 2021 museli zvýšit z 28 na 33 Kč za jedno doručené číslo časopisu. Na předplatném oproti stánkovému prodeji stále ušetříte 72 Kč ročně.

Pokud potřebujete zaplatit předplatné na další období a poškodila se vám zaslaná složenka, nebo jste neobdrželi e-mail s podklady k platbě, můžete předplatné uhradit na náš účet 010030-0006032011/0100 vedený u Komerční s použitím vašeho variabilního symbolu, pod kterým jste platili minulé období (variabilní symbol zůstává po celou dobu předplatného stejný). Pro celý rok nyní platba činí 396 Kč.

Pokud jste se právě rozhodli pro přímé předplatné děkujeme Vám za důvěru a věříme, že budete s naší službou spokojeni - v současné době má náš časopis předplaceno více než 50.000 předplatitelů. Před sjednáním předplatného se, prosím, seznamte s Obchodními podmínkami pro přímé předplatné.

Pro předplacení časopisu můžete použít naší zelenou linku - 800 100 134, na které s pomocí operátorky objednáte své předplatné nejrychleji a domů Vám přijde již vyplněná poukázka typu A k platbě. Další možností je objednat si předplatné prostřednictvím připraveného formuláře

 

Doručování časopisu

Časopis vychází vždy několik dnů před měsícem, na který je určen, to proto, aby byl včas ve vaší schránce. Přímým předplatitelům je časopis doručován prostřednictvím České pošty s.p. na doručovací adresu. U nově zřízeného předplatného počítejte s určitým obdobím, než časopis začne docházet. Zpravidla obdržíte první následující vydání po obdržení (identifikování) platby.

Pokud jste si zaplatili i některá starší čísla, přijdou současně v termínu nejbližší expedice běžného vydání časopisu nebo v nejbližším mezitermínu. Rovněž lze objednat některá čísla starších ročníků - viz náš archiv.

Pokud máte s jeho doručováním problém, nebo Vám vyšlé číslo v řádném termínu nedorazilo, prosím, spojte se s námi, abychom mohli včas sjednat nápravu.

 

Platba za předplatné

Platbu za předplatné můžete provést jen v případě že máte přidělen variabilní; ty získáte objednávkou předplatného u vydavatele. Následně můžete předplatné uhradit složenkou, kterou obdržíte na doručovací adresu, nebo převodem na náš účet podle složenky nebo e-mailu. Variabilní a Specifický symbol je uváděn i na každém adresním štítku doručeného časopisu.

Pro předplacení časopisu nedoporučujeme běžnou poukázku typu C, pokud se tak přeci jen rozhodnete, zašlete částku odpovídající násobku ceny a počtu čísel, která objednáváte. Doručovací adresu pište vždy hůlkovým písmem větší velikosti. Přejete-li si dostávat časopis jen po část roku nebo potřebujete dostávat více kusů, uveďte to ve zprávě pro příjemce a odpovídajícím způsobem upravte platbu. Neplaťte více než na 12 měsíců nebo do konce kalendářního roku.

Před provedením úhrady přímého předplatného se prosím seznamte s Obchodními podmínkami pro přímé předplatné.

Darování předplatného

Dárkový certifikát si můžete i sami vytisknout

Předplatné je vhodným dárkem pro vaše příbuzné či známé, uděláte jim radost nejen při předání dárkového certifikátu, ale váš dárek se jim připomene každý měsíc. Navíc máte možnost se rozhodnout, zda jim budete časopis předplácet opakovaně, nebo necháte další předplatné na jejich rozhodnutí.

 

Pro reklamace a informace o předplatném jsme Vám k dispozici v pracovních dnech od 9 do 15 hodin na bezplatné Zelené lince

800 100 134

 

(před objednáním se seznamte s Obchodními podmínkami předplatného)

 

Předplatné na Slovensku zajišťuje


Magnet Press Slovakia s.r.o.,

tel.: 004212/67201931-33,
e-mail: predplatne@press.sk,
www.press.sk/casopisy/,
adresa: P.O. Box 169, 830 00 Bratislava.

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s.,
tel.: 02/444 588 21, 02/444 588 16, 02/444 427 73, fax: 02/444 588 19.
e-mail: predplatne@abompkapa.sk,
adresa: Vajnorská 137, P.O. Box 183, 830 00 Bratislava 3.

Prodejní místa na Slovensku

Pokud si chcete na Slovensku časopis jen občas koupit, může vám posloužit tento nepravidelně aktualizovaný seznam prodejních míst.

 

Předplatné do zahraničí

 

MediaCall, s.r.o.

Vídeňská 995/63, 639 00 Brno,
tel. +420 532 165 165
e-mail:  export@mediaservis.cz

Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny