právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

 

Zahrádkář vychází nepřetržitě od roku 1969

Přináší informace o květinách, okrasných dřevinách, ovoci, zelenině a v pravidelném kalendáriu napoví při aktuální práci na zahráce.

Nezapomíná ani na ochranu rostlin, právní problémy, nové odrůdy, různé způsoby pěstování, drobnou mechanizaci a nářadí, nové přípravky a další.

V reportážích můžete navštívit, krásné zahrady či výjimečné pěstitele. Ve volné chvíli si můžete vyluštit křížovku o ceny, vybrat novou knihu, shlédnout zahrádkářskou výstavu nebo čerpat inspiraci z nápadů od našich čtenářů.

Nedílná příloha časopisu
vychází od roku 2005

Přináší rady, nápady a inspiraci nejenom ženám při zpracování úrody ze zahrady, aranžování květin, využívání léčivých bylin. či vztváření drobných dekorativních předmětů

V kulinářské části si ve volné chvíli můžete odzkoušet jídlo podle receptů od profesionálů, nebo se nechat inspirovat receptářem našich čtenářů.

Jak si vytvořit květinové aranžmá pro nejrůznější příležitosti pravidelně radí přední floristé.

Nechte si časopis doručovat do schránky příloha Knihovnička zahrádkáře - jen pro přímé předplatitele

Přímé předplatné - včetně dárků.

Přímé předplatné je zajišťováno přímo z redakce za výhodnějších podmínek než ve stánkovém prodeji - ročně ušetříte 96 Kč a ještě získáte přílohu Knihovnička zahrádkáře a řadu užitečných dárků do zahrady.

dárkový certifikát

Předplatné je vhodným dárkem pro vaše příbuzné či známé, uděláte jim radost nejen při předání dárkového certifikátu.

Máte-li zájem, nahlédněte alespoň formou obsahu do právě vydaného čísla časopisu. Pokud vám scházejí některá starší čísla časopisu, napište nám, budou-li na skladě, rádi je zašleme.

Zahrádkář je časopisem Českého zahrádkářského svazu, a proto na jeho stránkách najdete i některé zajímavosti z dění tohoto občanského sdružení.

Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny